Planmeca ProX 

 

Nowy wewnątrzustny aparat RTG Planmeca ProX zapewnia łatwe i precyzyjne pozycjonowanie oraz wysoką jakość obrazowania.

 

Nowa lampa rtg z ogniskową 0,4 mm maksymalizuje rozdzielczość. Optymalne parametry ekspozycji dla zębów trzonowych, przedtrzonowych, siekaczy, kłów i badań endodontycznych sprawiają, że praca jest łatwa, płynna i szybka. Szeroka skala szarości oraz kontrastu otrzymywana jest za pomocą zmiennych wartości kV (60-70 kV) i mA (2-8 mA). Wysoka częstotliwość (66kHz) oraz stały potencjał promieniowania generatora powodują, że dawka promieniowania jonizującego pochłanianego przez pacjenta jest zmniejszona o ponad 25% w porównaniu do konwencjonalnych generatorów AC. Przyciski do regulacji wartości parametrów ekspozycji dają możliwość przystosowania aparatu do obrazowania filmowego lub cyfrowego. Aparat wyposażono w zintegrowany interfejs z magnetycznym złączem dla cyfrowego czujnika rvg Planmeca ProSensor.

 

Cena : 14421 PLN

Planmeca ProSensor 

Innowacyjna radiografia cyfrowa Planmeca ProSensor ustanawia nowe standardy w stomatologicznym obrazowaniu wewnątrzustnym. Planmeca ProSensor to unikalna kombinacja wysoce przyjazna dla pacjenta, funkcjonalna i trwała, zapewniająca płynność pracy i bezpieczeństwo pacjenta w każdej sytuacji.
 

Cena : 30584 PLN

VistaScan EASY
Minimalny format – najwyższa jakość zdjęć
Przejście z filmów rentgenowskich na cyfrowe płytki pamięciowe? Nic prostszego. Proces robienia zdjęcia przebiega tak jak zwykle. Pewność diagnozy jednak zwiększa się dzięki przemyślanemu wsparciu oprogramowania i optymalnemu rozpoznaniu szczegółów. Dzięki VistaScan Mini wykorzystują Państwo zalety technologii pamięciowych płyt obrazowych firmy Dürr Dental w najbardziej kompaktowej formie. Cienkie, elastyczne płytki obrazowe są przyjemne dla pacjentów, a dzięki specjalnej powłoce bardzo trwałe.

Bezkompromisowa jakość zdjęcia:

VistaScan Mini dzięki technologii PCS (Photon Collecting System, który pozwala odczytywać rozdzielczość teoretyczną wynoszącą aż 40 LP/mm) jest w stanie dokładnie pokazać ubytki próchnicowe D1 oraz instrumenty endodontyczne aż do ISO 06. Dzięki rozdzielczości 22 LP/mm i 16-bitowej (65.536) skali szarości, płytki obrazowe VistaScan są pod względem dokładności obrazu lepsze od filmu rentgenowskiego. Oprogramowanie DBSWIN zapewnia uzyskanie zdjęcia w znakomitej jakości. VistaScan Mini może być obsługiwany także za pomocą każdego dostępnego oprogramowania innych producentów.

Cena : 24800 PLN

© 2019 |   All Rights Reserved |   www.unity-diplomat.pl |   Email: biuro@unity-diplomat.pl